Monthly Archives: Nisan 2020

24 Nisan 2020

WordPress Kategori Id Öğrenme

Günümüzde bir çok wordpress teması, admin panelden kontrol edildiği için Kategori ID’lerine çok fazla ihtiyacımız olabiliyor.  Kategori ID, bize sitede içerik ya da listelemeleri hangi kategoriden yapacağımızı belirlemeye yarar. Kategori ID öğrenmek için yapmanız gereken. Sıra ile; Yönetim Paneli > Yazılar > Kategoriler bölümüne giriş yaptıktan sonra, ID’sini öğrenmek istediğiniz Kategorinin üzerine fare imlecinizi getirdiğinizde,… Devamını Oku »

19 Nisan 2020

Vestel Venüs V3 5040 Android Rom İndir

Vestel Venüs V3 5040 Android Room Driver Sürücüsü Windows 7 64 BIT Windows 8 64 BIT Windows 8.1 64 BIT işletim sistemleriyle uyumludur. Bu sürücü doğrudan üretici web sitesinden indirilen bir sürücüdür. Driver dosyasını başarılı bir şekilde yüklemek için lütfen sürücüyü indirdikten sonra, yükleme talimatlarına uygun olarak yükleyin. İndirdiğiniz sürücü otomatik yükleme kurulumu içermiyorsa sürücü… Devamını Oku »

19 Nisan 2020

Rampage Rw1 Driver

Rampage SN-RW1 VIPER Siyah 7.1 USB Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Snopy Rampage SN-RW1 7.1 USB Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık ; Yüksek kaliteli ses sistemi ile düşük, orta, yüksek frekanslardaki sesleri mükemmel düzeyde farketip hissetmenizi sağlar. Harici sesleri kesen büyük kulaklıklar ile daha az rahatsızlık, daha fazla konfor sunar. Teknik Özellikleri Marka, Rampage Model, SN-RW1 VIPER Renk,… Devamını Oku »