Oyunlar

19 Temmuz 2015

Everest sm-770 mouse

Everest SM-770 gaming mouse driver’ı nı samet fatih sayfamıza ekledik. Everest SM-770 driverini bu linkten indirebilirsiniz. Genel Özellikler Menşei Çin Garanti 24 Renk Siyah Mouse Mouse Tipi Kablolu Bağlantı Özellikleri USB Var Fiyat: 27 TL civarıdır. (2015) Everest SM-770 güçlü 2000 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz.Everest SM-770 800/1200/2000 DPI… Devamını Oku »

17 Eylül 2011

A4 Tech XG-760 driver

A4 Tech XG-760 Macro Mouse A4Tech fiyat ve performans oranıyla övgü alan X7 ailesinin yeni kablosuz üyesi A4 Tech XG-760 Macro Mouse test ediyoruz. Driver indirmek için A4 Tech‘in resmi sitelerinden download yapabilirsiniz. A4 tech f/p de çok iyi fakat yazılımda sınıfta kalması firmanın en önemli sıkıntısı. Çok bir şey beklemeden ucuza hoş görünümlü bir… Devamını Oku »

02 Ekim 2010

Assassin’s creed 2

Son yılların en gözde oyunlarından biri olan Assassin’s creed 2 oyunu cep telefonu versiyonu sonuda karşımızda. Pc versiyonunu oldukça fazla sayıda insanı oynadığı Assassin’s creed 2 cep telefonu versiyonu ilede oldukça ilgi çekti. Aşağıdaki linklerden oyunu indirebilirsiniz. Java desteği olan tüm yeni nesil telefonlar ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler. Aşağıdaki link oyunun ücretsiz versiyonudur.

26 Eylül 2010

Fifa 2007 İndir

Futbol oyunu konusunda en çok popüler oyun serisi olan fifanın 2007 versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Aşağıdaki link fifa 2007 oyunun demo sürümüdür. Sürüm: Demo

04 Mayıs 2010

Pes 2008

Futbol oyunu tutkunlarının vazgeçilmez en popüler oyunu olan pes 2008 demo versiyonu ile karşınızda. Oldukça kaliteli bir oyun olan pes 2008 futbol oyunlarının en gözde oyunlarından bir tanesidir. Eğer sizinde futbol oyununa karşı ilginiz varsa mutlaka oynamanız gereken bir oyun. indir

04 Mayıs 2010

Call of duty 2

Call of Duty 2, Oyunun dağıtımı Activision tarafından gerçekleştirilen FPS tarzında bir bilgisayar oyunudur. 2. dünya savaşını konu alarak oyun oyundaki efektleri ve oyunun konusu oyuncuları dikkatini çeker. silah antrenmanıyla başlar.Daha sonra oyun ilerleyen bölümlerinde İngiliz ve ABD’li olarak farklı haritalarda oyun ilerler oyunda size verilen bölümleri geçmektir. Download

04 Mayıs 2010

Combat arms eu

Combat Arsm efektleriyle oyundaki çatışmalar oyun içindeki alışverişler silahlar mükemmel denilecek şekilde tasarlanmıştır. Bir an gelir kendinizi oyunda kaybedebilirsiniz . Oyun takım halinde oynanıp gercekçiliği ortaya koymuştur. Oyunda kendi adamını giydirip silahlandırıp gücünü arttırabilirsiniz. Kendinizin bir paranız olup ve bu parayla silah ve giysi alabilirsiniz. indir

26 Nisan 2010

Need for speed 2 se

Need for speed 2 bu oyun zor ama güzel bu oyunu oynadınzda tekrar başa döncek ve tekrar oynucaksınız cünkü gerçekten güzel bir oyun. Nostaji yapmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir oyun. Eski model lüks yarış arabaları ve değişik haritası ve eski model oyuncu kombinasyonu ile bize maziden bir tat yaşatacak olan araba yarışı oyunu Need… Devamını Oku »

12 Nisan 2010

Okey Net İndir v1.1

Böcek yazılıma ait olan OkeyNet+ v1.1 yeni ağda oynanabilir versiyonu ile karşımızda. Bir önceki versiyonda yalnızda bilgisayara karşı oynanan okey oyununa çok güzel bir yenileme olmuş doğrusu. Okeynet ile ağdaki bilgisayar ile okey oynayabileceksiniz. Ve oyunun en güzel yanı ise 4.cü yü beklemek gibi bir derdiniz olmayacak. Örneğin 3 kişi girdiğiniz oyuna. 4.cü kişiyi bulamadınız.… Devamını Oku »

30 Mart 2010

God of war 3

Evet sonunda beklenen an geldi ve God Of War ‘ın 3’üncü serisi de çıka geldi. Bazılarımız bu oyunu yakından biliyor bazılarımızsa metrolarda billboardlarda afişlerini görüyor. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve başarılı. Oyuna edilecek tek kelime yok. Fakat oyunun demosunuz oynayanlar bi yandan hayal kırıklığı yaşadılar. Bunun nedeni ise God-of-War-III ‘ün PS 3 ‘ün limitlerini zorlaması… Devamını Oku »