Antivirüs Programı

29 Kasım 2018

Web companion kaldırma

Web companion nedir? Web companion programı, bir çoğumuzun farkında olmadan görev çubuğunda saatin olduğu yerdeki simgelerin içine çalıştığını gördüğümüzde acaba bu nedir? diye merak ettiğimiz bir programdır. Adaware Web Companion programının esas amacı “İnternet gezintilerinde meydana gelebilecek zararlı yazılım ve saldırılardan korumaya yardımcı olmak” denilse de, bu tarz bir programın çoğu kez bizden habersiz her… Devamını Oku »

14 Temmuz 2012

Kaspersky Internet Security 2012 (TR)

Kaspersky Internet Security 2012 TÜRKÇE Özellikle ev kullanıcıları için tasarlanmış olan kaspersky antivirüs 2012 türkçe sürümü ile yine download sitelerinde tercih edilen programlar arasında liderliği korumaktadır. buradan Kaspersky Internet Security 2012′ yi indirebilirsiniz. Kaspersky Internet Security 2012 kapsamlı bir veri koruma aracıdır. Uygulama sizi virüslere ve zararlı yazılımlara, bilinmeyen tehditlere ve İnternet üzerinden dolandırıcılığa karşı… Devamını Oku »

09 Ekim 2011

Avast free antivirüs 6.0.1289

Avast antivirüs programının 6.0.1289 versiyonu bedava olarak dağıtılmaktadır. Son zamanlarda driver indir istek formu aracılığı ile bize ulaşan kullanıcılarımızın bir çoğundan aldığımız mesaj: Ücretsiz anvitirüs programını, bedava antivirüs programı istiyoruz. şeklindeydi. Bizde hem ücretsiz hem de virüs yakalama bulma, silme işlemlerinde oldukça başarılı olan avast antivirüs programını paylaşmak istedik. Bu ücretsiz program tamindir program download… Devamını Oku »

21 Haziran 2010

Avira antivirus personal free download

Avira AntiVir PersonalEdition ücretsiz full sürümü ile karşınızda. Artık internet ile dünya ağına giren bilgisayarlarımızın olmazsa olmazı olan antivirüs koruması için ücretsiz bir program. 10 versiyonu ile kendisine ekstra özellikler katan avira antivirüs bilgisayar güvenliği konusunda diğer ücretli programlar kadar iddalı. Avira Antivir trojan, solucan, arkaplanda çalışan ve keyloger tarzı bilgisayarınızdan bilgilerinizi çalmaya çalışan virüslere… Devamını Oku »

09 Haziran 2010

Eset nod32 antivirus for windows server 2008 64 bit

Eset Nod32 Antivitrüs – Smart Security Windows Server 2008 64 Bit indirmek için interneti alt üst ettim fakat server versiyonu yani kurumsal versiyonlar için demo verilmediğini öğrendim. Eset Nod32 yetkilileriyle görüşmeme rağmen indirme linkini alamadım. Ancak ordakilerle görüşerek kurumsal anlamda bir demo kurulumları yapıyolar. Yani siz Nod 32 ‘nin 64 bit lik indirme linkini alarak… Devamını Oku »

19 Nisan 2010

Bilgisayar temizleme

Bu makalede kısaca bilgisayara yazılımsal temizlemeden bahsedicem. Genel olarak bilgisayarın yazılımsal temizliği için belirli işlemler yapılır. Size aşağıda bilgisayar temizliğini madde madde anlatımı yapılmıştır. Bu işlemler sayesinde bilgisayarınızı ağır yükten kurtarmış olacaksınız. Biraz klasik şeyler olabilir ama aşağıdaki anlatılanlar genel olarak çok ayrıntıya girmeden bilgisayarı fazlalıklardan arındırmış olacaksınız. 1. Program ekle kaldır daki işinize yaramayacak… Devamını Oku »

15 Nisan 2010

Avast home edition free download 4.8.1

Avast Home Edition ev kullanıcıları için üretilmiş olup bedava olarak piyasaya sürülmüştür. Etkili antivirüslerin içinde olan avast bu versiyonu ile de bize alternatif sunuyor. Avastın bu sürümünün en büyük avantajı ise programın full ve ücretsiz olmasıdır. Eş zamanlı koruma özelliği ile anlık kullanımdaki dosyaların her an taranması ile bizi büyük ölçüde virüs derdinden kurtarmaktadır. Ayrıca… Devamını Oku »

13 Nisan 2010

Vimicro Uninstall Tools

Vimicro webcam sürücü ve programını kaldırma işleminde herhangi bir sorun ile karşırsanız bu kaldırma tool ile kaldırabilirsiniz. Bazen program ekle kaldırdan sorunlar yaşanabiliyor. Bu programı kullandığınız takdirde otomatik olarak sürücü ve programı kaldırabilirsiniz. Vimicro uninstall tool indir

31 Mart 2010

Ccleaner indir

Ccleaner Tam adı Crap cleaner olan Ccleaner bilgisayar temizliği işinde oldukça başarılı bir program. Özellikle internete bağlı bilgisayarların yazılımsal temizliği için vazgeçilmez bir program. Bu program sayesinde internet geçmişindeki gereksiz dosyaları silebilirsiniz. Bunun yanında en güzel özelliği ise kayıt defteri temizleyicisidir. Regedit deki tüm gereksiz girdileri tarama sonucu tespit eder. Kullanıcı seçimi ile temizlenecek kayıt… Devamını Oku »

24 Mart 2010

Amvo killer programı indir

AMVO KİLLER Bilgisayarınızın yerel diskine ve gizli dosyalarınıza ulaşamıyorsanız Amvo (Kavo) virüsüyle tanıştınız demektir. Virüs etkisini şöyle gösteriyor, gizli dosya ve klasör ayarlarını değiştiriyor ve Reg ayarlarını bozuyor .Ayrıca sistem sürekli hata veriyor.. (Logon.exe, explorer,exe, tüm programlar, ntbackup.exe, winlogon.exe, system, logon.exe,) ve bilgisayar otomatik olarak kendine reset atıyor. Virüsden kurtulmak için birçok yol geliştirilmektedir. Bundan… Devamını Oku »