Ftp Programları

14 Nisan 2009

FileZilla 3.2.2.1

FileZilla 3.2.2 programı ile dosyalarınızı ftp sunucularına transfer edebilirsiniz. Bu acık kaynaklı dağıtılan program, Bir çok ücretli yazılıma Gore daha fazla gelişmiş özellikleri bulunmaktadır. Dosyalarınızı transfer ederken herhangi bir olumsuz durum oluştuğunda ve bağlantınız kesilirse kaldığı yerden devam edebilme, Birçok benzersiz ftp komutlarını desteklemesi, Keep Alive sistemi ve Timeout suresini hatırlayabilme, Firewall ve SSl gibi… Devamını Oku »

30 Ocak 2009

Fresh FTP 5.10

Yazilimi ucretsiz olarak dagitilan bir ftp programidir. Normal parali dagitilan ftp programlarinda bulunan tum gelismis ozellikleri icerisinde bulunduruyor. Tekrar actiginizda kaldigi yerden transfer islemine devam ediyor. Hosting sunucularinda cmod yani dosya izinlerini cpanele yada plesk panele girmeden fresftp ile verebiliyorsunuz. Ucretsiz bir ftp programı. Fresh FTP 5.10 download / indir

29 Ocak 2009

FileZilla 3.2.0

FileZilla 3.2.0 programi ftp dosya transferi islemlerinde kullanabileceginiz ve acik kaynak kodlu olarak dagitilan bir yazilimdir. Kucuk bir program olmasina ragmen parali diger yazilimlari aratmayacak derecede bircok gelismis ozellige sahiptir. Internet explorer tarzi bir arayuze sahiptir ve tum baglantilarinizi gostererek sunucu bilgilerini kayit yapabilir. Her turlu guvenlik duvarinin arkasindan calisabilir ve ssl, gss gibi guvenli… Devamını Oku »